Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kush e nxiti Vesën të bëjë këtë ndryshim drrastik në pamje

Wednesday, 05 December 2018 10:13

vesa luma

Vesa Luma ka kohë jeton me familje në Zelandën e re, me djalin dhe bashkëshortin.
Por ka javë ajo është rikthyer në Prishtinë me një arsye të fortë dhe për një kohë të pa përcaktuar pasi që para vetës ka shumë plane e njëri nga ta është shumë i afërt.

Largimi nga Kosova dhe Shqipëria e bëri që për këngëtaren të këtë mungesë në skenën muzikore. Por ky projekt që ajo është duke punuar në mënyrë intensive e sjell Vesën komplet ndryshe.

 

Këngëtarja ka guxuar të bëjë këtë ndryshim drastik në pamjen e saj, më konkretisht nga një bionde shëndërrohet ne një vajze me flokët ngjyrë rozë. Sigurisht se fansat e kanë pritur mirë këtë ndryshim dhe e kanë komplimentur për pamjen.

 

Mund të themi se Vesës i është shtuar hijeshia dhe sharmi e me këto imazhe ajo ka paralajmëruar se “Diçka shumë e mirë është duke ardhur së shpejti”. 

vesaa1