Thursday, 17 August 2017
LISTEN LIVE ON: android 2017 Android arrow landing   iphone  iOS arrow landing 

best advertising platforms

Interneti do të jetë më i shpejtë se që është sot

Interneti do të jetë më i shpejtë se që është…

15-08-2017 Technology

Studiuesit amerikanë kanë dërguar sinjale duke përdorur valët ‘terahertz’, të cilat kanë frekuencë më të...

Apple ndryshon disa nga logot, kështu duken tani (Foto)

Apple ndryshon disa nga logot, kështu duken tani (Foto)

15-08-2017 Technology

Versioni beta i iOS 11 ka ardhur me disa ndryshime. Apple për herë të parë...

Asus lanson laptopin më të hollë në botë (Foto)

Asus lanson laptopin më të hollë në botë (Foto)

14-08-2017 Technology

Në muajin maj të këtij viti, kompania e njohur Asus ka zbuluar zyrtarisht laptopin e...

forever young 2016 3

Rezultati i bashkimit Toyota-Intel (Foto)

Rezultati i bashkimit Toyota-Intel (Foto)

14-08-2017 Technology

Liderët e industrisë së makinave që ecin vetë janë bashkuar për të krijuar një “ekosistem”...

Ka një risi në Instagram! (Foto)

Ka një risi në Instagram! (Foto)

09-08-2017 Social Media

instagram radio vala rinore

Konfirmohet, Snapchat refuzon 30 miliardë euro nga Google

Konfirmohet, Snapchat refuzon 30 miliardë euro nga Google

05-08-2017 Social Media

Është përfolur javëve të fundit se Google po tenton përsëri blerjen e Snapchat. "Bussines Insider...

Instagram Stories i bën një vit

Instagram Stories i bën një vit

03-08-2017 Social Media

Instagram Stories, tipar i frymëzuar nga Stories në Snapchat, është lansuar saktësisht para një viti.

Fitimet e Facebook, rriten për 2.71 %!

Fitimet e Facebook, rriten për 2.71 %!

28-07-2017 Social Media

Të ardhurat dhe fitimet e Facebook u rritën ndjeshëm në tremujorin më të fundit, ndërsa...

Android Market final

Galaxy S8 fiton çmimin “Smartfoni më i mirë”

Galaxy S8 fiton çmimin “Smartfoni më i mirë”

16-08-2017 Mobile

Gjatë ndarjes së çmimeve EISA Awards, kompania e njohur kineze Huawei ka mbërthyer tre çmime.

Kaspersky prezanton aplikacionin e sigurisë për pajisjet Android

Kaspersky prezanton aplikacionin e sigurisë për pajisjet Android

16-08-2017 Mobile

Kompania Kaspersky Lab prezantoi aplikacionin e tij të ri, Kaspersky Secure Connection për Android, i...

Meizu Note M6 vjen në ditën e njëjtë me Note 8

Meizu Note M6 vjen në ditën e njëjtë me Note 8

14-08-2017 Mobile

Meizu Note M6 do të zbulohet më 23 gusht, në ditën e njëjtë me Galaxy...

HTC U11 Life është rrugës për lansim

HTC U11 Life është rrugës për lansim

12-08-2017 Mobile

U11 është telefoni më i mirë i HTC ndër vite dhe kompania po punon në...

FM Radio

2017 FM

Android & Tablets

2017 Android 

iOS & iTunes

2017 ios 

Online

2017 Online