Friday, 24 March 2017
LISTEN LIVE ON: android 2017 Android arrow landing   iphone  iOS arrow landing 

official sport sponsor ge head banner

Italia fiton katër vende në Ligën e Kampionëve

Italia fiton katër vende në Ligën e Kampionëve

UEFA ka konfirmuar se Serie A automatikisht i janë garantuar katër vende në Ligën e Kampionëve, duke filluar prej sezonit 2018/19.

Vdiq legjenda e Liverpoolit!

Vdiq legjenda e Liverpoolit!

Legjenda e Liverpoolit, Ronnie Moran ka vdekur në moshën 83-vjeçare.

Sigurdsson kërkon një klub më të madh!

Sigurdsson kërkon një klub më të madh!

Gylfi Sigurdsson ka paralajmëruar skuadrën e tij Swansea se nuk do të qëndroj edhe gjatë në ekip. Lojtari i Islandës, në një intervistë për “goal.com”...

Gunnarsson: Do të jetë vështirë kundër Kosovës!

Gunnarsson: Do të jetë vështirë kundër Kosovës!

Pritjet e mëdha nga Islanda pas shpërthimit në "Euro 2016" bënë që presioni për ndeshjen e së premtes me Kosovën të jetë tek islandezët. Kështu...

Mblidhet kombëtarja shqiptare!

Mblidhet kombëtarja shqiptare!

Ka filluar të mbledhet ekipi i kombëtares shqiptare për ndeshjet kundër Italis dhe Bosnjës. Lojtarët kanë filluar të vijnë gjatë fundjavës.

Guardiola ka shpenzuara kot për 4 sezone!

Guardiola ka shpenzuara kot për 4 sezone!

Brenda tre viteve në Bayern Munich dhe një vit në stolin e Manchester City, Guardiola ka shpenzuar në treg shifra tronditëse prej 416 milion euro.

SPORT&HEALTH

CONTACT RADIO