Thursday, 29 June 2017
LISTEN LIVE ON: android 2017 Android arrow landing   iphone  iOS arrow landing 

official sport sponsor ge head banner

SPORT NEWS ON RADIO

SPORT&HEALTH

Zyrtare: Eros Grezda lojtar i Osijekut

Zyrtare: Eros Grezda lojtar i Osijekut

Sulmuesi i shqiptar, Eros Grezda, edhe zyrtarisht është transferuar në një klub të ri.

Roma, 100 milionë euro fitim nga shitjet

Roma, 100 milionë euro fitim nga shitjet

Leandro Paredes është duke menduar ende, por Kostas Manolas dëshiron të largohet nga Roma për te Zenit St Petersburg.

Gjiganti anglez zyrtarisht interesohet për Chamberlainin

Gjiganti anglez zyrtarisht interesohet për Chamberlainin

Liverpooli ka pyetur zyrtarisht për shërbimet e Alex Oxlade-Chamberlain dhe po synon të mposht Chelsean dhe Manchester Cityn në garën për transferimin e tij.

Prishtina shpreson në Rashkajn për ndeshjen e kthimit

Prishtina shpreson në Rashkajn për ndeshjen e kthimit

Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës, Anel Rashkaj, pritet ta përcjellë nga tribunat ndeshjen e parë të raundit të parë kualifikues të Ligës së Evropës, që...

Klopp e do Meyerin e Schalkes

Klopp e do Meyerin e Schalkes

Futbollisti i Schalkes, Max Meyer është futur në “radarët” e klubit anglez, Liverpool.

Radja Nainggolan refuzon ofertën e Unitedit

Radja Nainggolan refuzon ofertën e Unitedit

Radja Nainggolan i ka thënë “JO” ofertës së klubit anglez, Manchester United.

CONTACT RADIO