Saturday, 25 February 2017
LISTEN LIVE ON: android 2017 Android arrow landing   iphone  iOS arrow landing 

showbiz banner final 2

Meryl Streep kërkon të paguhet për veshjet!

Meryl Streep kërkon të paguhet për veshjet!

25-02-2017

Aktorja e famshme, Meryl Streep ka refuzuar të vesh një fustan Chanel për shkak se nuk ishte paguar për ta veshur atë fustan.

George Clooney nderohet me çmim në César Awards 2017 (F…

George Clooney nderohet me çmim në César Awards 2017 (Foto)

25-02-2017

Aktori i njohur amerikan, George Clooney mbrëmë ka marrë pjesë ceremoninë e njohur franceze të filmit, César Awards, ku mori edhe çmimin prestigjioz për aktorët...

Kate Hudson shkëlqen në ICG Publicists Awards (Foto)

Kate Hudson shkëlqen në ICG Publicists Awards (Foto)

25-02-2017

Aktorja e njohur amerikane, Kate Garry Hudson mrëmë ka marrë pjesë në edicionin e 54-të të ceremonisë së famshme, “International Cinematographers Guild Awards”, në Beverly...

Një ‘libër’ për Bebe Rexhën! (Foto)

Një ‘libër’ për Bebe Rexhën! (Foto)

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha është një ndër zërat më të pëlqyer të momentit.

25-02-2017

Nicole Richie kujton fëmijërinë! (Foto)

Nicole Richie kujton fëmijërinë! (Foto)

Aktorja e famshme Nicole Richie ishte vetëm 9 vjeçare kur u adoptua nga këngëtari Lionel Richie dhe gruaja e tij Brenda Harvey.

24-02-2017

Gigi Hadid për pak u rrëzua në Milan Fashion Week (Foto)

Gigi Hadid për pak u rrëzua në Milan Fashion Week…

Supermodelja me famë botërore, Gigi Hadid mbrëmë është shfaqur tejet e veçantë në sfilatën e markës së njohur “Moschino” në kuadër të javës së modës...

24-02-2017

Eva Longoria zbulon një sekret! (Foto)

Eva Longoria zbulon një sekret! (Foto)

Aktorja, Eva Longoria ka zbuluar një sekret në lidhje me flokët e saj.

24-02-2017

Kim Kardashian kujton babain! (Video)

Kim Kardashian kujton babain! (Video)

Në kujtim të babait të saj, i cili të mërkurën do të mbushte 73 vjeç, Kim Kardashian e ka parë të udhës që ta shpërndaj...

24-02-2017

A do të jetë Beyonce në Coachella?

A do të jetë Beyonce në Coachella?

Beyonce i jep jetë secilit vend ku ajo shfaqet dhe është ekskluziviteti i të gjitha ngjarjeve të mëdha.

24-02-2017

Sulmohet Jamie Foxx në Kroaci (Foto)

Sulmohet Jamie Foxx në Kroaci (Foto)

Showbiz

Jamie Foxx është përballur me një situatë të pazakonshme në shtetin kroat.

Rita Ora shkëlqen teksa arrin në Brit Awards

Rita Ora shkëlqen teksa arrin në Brit Awards

Showbiz

Rita Ora është shfaqur glamuroze teksa ka parakaluar tapetin e kuq të Brit Awards.

Pink dëshiron ti humb katërmbëdhjetë kg

Pink dëshiron ti humb katërmbëdhjetë kg

Showbiz

Pink njihet për natyrën e saj ekspresive dhe për dëshirën që gjërat ti bëjë në mënyrë perfekt. Ajo para se të mbetej shtatzënë për herë...

FLittle Mix, Katy Perry dhe Rita shkëlqejnë në tapetin e kuq të Brit Awards

FLittle Mix, Katy Perry dhe Rita shkëlqejnë në tapetin e…

Showbiz

Yjet më të mëdha të muzikës botërore ishin prezent në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, Brit Aëards.

Diamant që verbon – Dua Lipa mahnitëse në Brit Awards

Diamant që verbon – Dua Lipa mahnitëse në Brit Awards

Showbiz

Dua Lipa ka shkëlqyer në paraqitjen e saj në tapetin e kuq të Brit Awards.

J-Lo dhe Marc Anthony sërish bashkë!? (Foto)

J-Lo dhe Marc Anthony sërish bashkë!? (Foto)

Showbiz

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony janë bashkuar për ditëlindjen e nëntë të binjakëve të tyre.

Nicole Scherzinger me shumë stil dhe unike (Foto)

Nicole Scherzinger me shumë stil dhe unike (Foto)

Showbiz

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj unike në Brit Awards 2017.

Jeniffer Lopez flet për lidhjen e saj me Drake

Jeniffer Lopez flet për lidhjen e saj me Drake

Showbiz

Drake e kishte befasuar Rihannan në ditëlindjen e saj para disa ditësh duke e uruar atë gjatë koncertit në Dublin.

Jessa Duggar prezanton për herë të parë djalin e posalindur (Foto)

Jessa Duggar prezanton për herë të parë djalin e posalindur…

Showbiz

Ylli i televizionit, Jessa Dugar javë më parë është bërë nënë për herë të dytë.

Lily Collins shkëlqen me fustanin e Alexander McQueen (Foto)

Lily Collins shkëlqen me fustanin e Alexander McQueen (Foto)

Showbiz

Aktorja dhe modelja e njohur, Lily Collins mbrëmë ka marrë pjesë në eventin “Costume Designers Guild Awards” në Beverly Hills, ku vlerësohen veshjet e të...

Mariah flet edhe një herë për skandalin!

Mariah flet edhe një herë për skandalin!

Showbiz

Mariah Carey ka thënë se ajo nuk mund të mbijetoj në atë që të tjerët e quajnë “botë reale”, pasi gjykimet janë shumë të ftohta...

Binjaket e adaptuara nga Madonna shfaqen me stil

Binjaket e adaptuara nga Madonna shfaqen me stil

Showbiz

Madonna i ka birësuar dy binjake nga Malavia, gjë që është mediatizuar shumë. Këngëtarja e njohur po kujdeset shumë për Esther dhe Stella, me të...

chart logo 2017

 

ritme rinore horizontal banner 2017