Thursday, 29 June 2017
LISTEN LIVE ON: android 2017 Android arrow landing   iphone  iOS arrow landing 

2017 ios

iOS & iTunes

Listening On iPhone, iPad & other Mobile Devices

app store ios 2017së shpejti...

Nëse dëshironi të dëgjoni radion tonë në pajisjen tuaj iOS, dhe në Mac OS X përmes iTunes, ju nuk keni nevojë të instaloni ndonjë aplikacion. Krejt çfarë duhet të bëni është ta vizitoni adresën: m.radiovalarinore.com dhe të klikoni në butonin ►Play.

Së shpejti vijmë me aplikacion në App Store.

Report for broadcast interruptions: valarinore@yahoo.com

2017 Online

WEB

Listening Online

listen live blue

Ju mund të na dëgjoni në internet duke përdorur shfletuesit (browserët) tuaj të internetit, duke hapur online Radio Player-in tonë.Na dëgjoni tani, duke klikuar mbi butonin Listen Live,  krye  faqes.                                                                                                                               

Dëgjimi i radios  internet nuk ka si  jetë më i thjeshtë.

Report for broadcast interruptions: valarinore@yahoo.com

2017 FM

Radio

Listening On FM Stereo

fm radio 2017

Për të na dëgjuar në Radio FM, gjeni frekuencën: 94.7 MHz FM Stereo.                         

Report Interference from illegal broadcasters: valarinore@yahoo.com

2017 Android

Android

Listening On Other Phones & Tablets

google play 2017 

Nëse posedoni smartphone Android, mund ta shkarkoni aplikacionin tonë falas, me të cilin mund te na dëgjoni kudo që jeni. Aplikacioni punon në pothuajse të gjithë telefonat Android, dhe është në dispozicion në Google Play Store.

Për të shkarkuar direkt direkt aplikacionin, ju mund ta përdorni këtë link.

Report for broadcast interruptions: valarinore@yahoo.com

 
2017 Radio Logo  

Me kosto efektive dhe plan reklamimi, ofrojmë zgjidhje të ndryshme për ju, për të dhëne rezultate të suksesshme.

Sektori ynë i marketingut do të punojë me ju, për të ju ofruar fushatë efektive reklamimi, duke trajtuar kerkesat tuaja specifike.

Na kontaktoni për të mësuar më shumë, se si biznesi juaj mund të reklamohet tek ne. 

Telefono në 038/240-888

 

 1   

Bridge Over Troubled Water
Artists For Grenfell

Bridge Over Troubled Water by Artists For Grenfell

 2 
 

Despacito (Remix)
Luis Fonsi & Daddy Yankee feat. Justin Bieber

Despacito (Remix) by Luis Fonsi & Daddy Yankee feat. Justin Bieber

 3 
 

Wild Thoughts
DJ Khaled feat. Rihanna & Bryson Tiller

Wild Thoughts by DJ Khaled feat. Rihanna & Bryson Tiller

 4 
 

Smile For Bradley
LIV'n'G

268x0w

 5 
 

Mama
Jonas Blue feat. William Singe

Mama by Jonas Blue feat. William Singe

Sponsored by: www.ame-ks.com


 6 
 

Strip That Down
Liam Payne feat. Quavo

Strip That Down by Liam Payne feat. Quavo

 7   

Your Song
Rita Ora

Your Song by Rita Ora

 8 
 

Power
Little Mix feat. Stormzy

Power by Little Mix feat. Stormzy

 9 
 

2U
David Guetta feat. Justin Bieber

biieber

10
 

Slow Hands
Niall Horan

Slow Hands by Niall Horan

 

chart logo 2017

 

green emerald residence notify