Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
A është Butrint Imeri ne lidhje me Kiara Titon?

A është Butrint Imeri ne lidhje me Kiara Titon?

Showbiz

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, është një emër mjaft i lakuar nëpër mediat rozë, për shkak se u përfol për një lidhje të mundshme...

Skuadra e Dritës eliminohet nga Kupa

Skuadra e Dritës eliminohet nga Kupa

Sport

Skuadra e Dritës është eliminuar nga Digital Kupa e Kosovës pasi është mposhtur nga Ballkani në rrethin e dytë të kësaj gare.

Publikohen nominimet në “Screen Actors Guild Awards 2020”

Publikohen nominimet në “Screen Actors Guild Awards 2020”

Showbiz

Nominimet e “Screen Actors Guild Awards 2020” u bën të ditura në këtë javë.

“Fast & Furios” vjen në janar 2020

“Fast & Furios” vjen në janar 2020

Showbiz

Kanë kaluar disa javë nga xhirimet e “Fast & Furios” dhe tani producentët kanë hapur dyert për John Cena dhe Cardi B.

Beyonce dhe Kelly u ngacmuan nga kolegët e tyre

Beyonce dhe Kelly u ngacmuan nga kolegët e tyre

Showbiz

Në një turne të mbajtur njëzet vite me parë, janë ngacmuar vazhdimisht këngëtarja me famë botërore, Beyonce, së bashku me kolegen e saj, Kelly Rowland.

YouTube i ndalon këto gjëra

YouTube i ndalon këto gjëra

Technology

Videot të cilat përmbajnë kamera të fshehura të rrezikshme ose emocionalisht shqetësuese janë ndaluar nga platforma Youtube.

Adelina Tahiri zonjë e vërtetë

Adelina Tahiri zonjë e vërtetë

Showbiz

Këngëtarja Adelina Tahiri, është një nga figurat më të dashura për publikun.

Selena Gomez rrëfen se ishte mbrojtëse për motrën e saj

Selena Gomez rrëfen se ishte mbrojtëse për motrën e saj

Showbiz

Këngëtarja Selena Gomez merr vëmendjen e mediave rozë pothuajse për të gjitha paraqitjet e saj.

Justin Biber me projekt në  vitin 2020

Justin Biber me projekt në vitin 2020

Showbiz

Këngëtari i famshëm Justin Biber si çdo herë është në mediat rozë. Para pak kohësh ai u përfol për martesën e tij me 21 vjeçaren...

Lajme të mira nga Interi, ja kush u kthye në fushë

Lajme të mira nga Interi, ja kush u kthye në…

Sport

Keita Balde është rikthyer të stërvitet me grupin dhe ka filluar të ketë kontaktin me topin. Senegalezi pati një dëmtim në kofshë që e mbajti atë...

Kim Kardashian me akuzë ndaj doktorit

Kim Kardashian me akuzë ndaj doktorit

Showbiz

Një mjek ka përdorur imazhet e Kim Kardashian për të promovuar të ashtuquajturin tretman “fytyra e vampirëve”, por që siç duket, bukuroshja nuk ka pasur...

Shfaq humanitetin edhe Dhurata Dora

Shfaq humanitetin edhe Dhurata Dora

Showbiz

Këngëtarja e njohur shqiptare Dhurata Dora, sot ka dhuruar drakw në kuzhinën e shoqatës “Jetimat e Ballkanit”.

Apple sjell shërbimin me pagesë të lajmeve

Apple sjell shërbimin me pagesë të lajmeve

Technology

Ditën e Hënë Apple prezantoi një version të rimodeluar të aplikacionin të lajmeve Apple News i cili tashmë përfshin edhe një shërbim premium me pagesë...

Chris Brown publikon emrin e djalit të tij

Chris Brown publikon emrin e djalit të tij

Showbiz

Këngëtari amerikan Chris Brown, ëshë bërë baba për herë të dytë, dy muaj më parë.

Camila Cabello e lumtur me jetën e saj

Camila Cabello e lumtur me jetën e saj

Showbiz

Këngëtarja amerikane, Camila Cabello, pas hedhjes në treg të albumit të saj më të ri ”Romance”, ka arritur të këtë numër më të madh të...

ritme rinore horizontal banner 2017