Thursday, 29 June 2017
LISTEN LIVE ON: android 2017 Android arrow landing   iphone  iOS arrow landing 

looking to promote new single final9

Ed Sheeran mbron vetën pas akuzave!

Ed Sheeran mbron vetën pas akuzave!

26-06-2017

Këngëtari britanik, Ed Sheeran ishte njëri nga përformuesit në festivalin Glastonbury.

Read more
Harrojeni “Despacito” ky është hiti më i ri

Harrojeni “Despacito” ky është hiti më i ri

26-06-2017

Kënga që po kryeson top listat botërore.

Read more
Katy Perry shënon suksesin e radhës

Katy Perry shënon suksesin e radhës

24-06-2017

Pas një jave intensive promovuese, 96 orëve transmetim live dhe përpjekjes për t’i sqaruar problemet me yllin Taylor Swift, këngëtarja Katy Perry arriti ta shënojë...

Read more
Era Istrefi me këngë të re (Foto)

Era Istrefi me këngë të re (Foto)

24-06-2017

Era Istrefi është bërë e njohur në nivel ndërkombëtar jo vetëm në muzikë, por edhe në fusha të tjera në të cilat është shumë e...

Read more
Dj Blunt dhe Real One me shumë surpriza !

Dj Blunt dhe Real One me shumë surpriza !

22-06-2017

Aktualisht janë ndër artistët më produktiv. Dyshen Blunt e Real nuk po e zë muaji pa lansuar të paktën një projekt të ri.

Read more
Endri sjell “Si dje” (Video)

Endri sjell “Si dje” (Video)

22-06-2017

Këngëtari i ri shqiptar Endri ka publikuar projektin e tij të ri.

Read more
“A Je” kënga e re nga Onati (Video)

“A Je” kënga e re nga Onati (Video)

22-06-2017

Anëtari i labelit Babastars, Onat ka publikuar këngën e tij më të re.

Read more
Genci së shpejti publikon duet edhe me Eni Koçin?

Genci së shpejti publikon duet edhe me Eni Koçin?

20-06-2017

Genc Prelvukaj së shpejti do të lansojë edhe një projekt të ri.

Read more
Vjen remiksi i “Mos m’le me ra” (Video)

Vjen remiksi i “Mos m’le me ra” (Video)

20-06-2017

Është publikuar remiksi i këngës së fundit të Besa Kokëdhimës në bashkëpunim me Elinelin, “Mos m’le me ra”.

Read more

forever young 2016 final

artist music