Friday, 24 March 2017
LISTEN LIVE ON: android 2017 Android arrow landing   iphone  iOS arrow landing 

looking to promote new single final9

Publikohet kënga "1000 Premtime" nga Alban Skënderaj dhe DJ Dalool! (Video)

Publikohet kënga "1000 Premtime" nga Alban Skënderaj dhe DJ Dalool…

24-03-2017

Alban Skënderaj dhe Dalool kanë publikuar këngën e tyre më të re “1000 Premtime”.

Read more
Albani brenda dy ditësh publikon "1000 premtime"!

Albani brenda dy ditësh publikon "1000 premtime"!

23-03-2017

“1000 premtime” mban titullin kënga e re e Dj Dalool dhe kantautorit Alban Skënderaj. Ky është bashkëpunimi i dytë i tyre pas atij në këngën...

Read more
Dafina kalon 1 milionëshin (Video)

Dafina kalon 1 milionëshin (Video)

22-03-2017

Dafina Zeqiri së fundmi ka publikuar këngën anglisht “Four season”, me të cilën ka prekur suksesin sërish. Kënga e saj ka marrë 1.4 milionë klikime...

Read more
Dua me turne në Evropë (Foto)

Dua me turne në Evropë (Foto)

21-03-2017

Pas turneut nëpër Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këngëtarja Dua Lipa ka paralajmëruar që në fillim të muajit prill do të fillojë një turne nëpër...

Read more
Capital T 10 milionë klikime me “C’est La Guerre” (Foto)

Capital T 10 milionë klikime me “C’est La Guerre” (Foto)

21-03-2017

Këngëtari kosovar Trim Ademi i njohur me emrin artistik Capital T, ka treguar suksesin e radhës për këngën e fundit.

Read more
Bebe Rexha ka arritur 100 milionë klikime me “I Got You”! (Video)

Bebe Rexha ka arritur 100 milionë klikime me “I Got…

17-03-2017

Projekti “I Got You”, i Bebe Rexhës është mirëpritur mirë në publik.

Read more
Alban Skënderaj së shpejti me “1000 Premtime”! (Foto)

Alban Skënderaj së shpejti me “1000 Premtime”! (Foto)

16-03-2017

Këngëtari i njohur shqiptar Alban Skënderaj ka paralajmëruar projektin e tij më të ri.

Read more
Cozman së shpejti me këngë të re!

Cozman së shpejti me këngë të re!

15-03-2017

Pas projektit “Shoqnia”, të cilën e solli në bashkëpunim më shokun e tij të labelit “BS”, reperi Cozman është në prag të finalizimit të këngës...

Read more
Publikohet klipi i këngës që përfaqëson Shqipërinë në Eurovision

Publikohet klipi i këngës që përfaqëson Shqipërinë në Eurovision

14-03-2017

Këngëtarja e njohur Linda Halimi ka publikuar videoklipin e këngës që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Read more

forever young 2016 final

artist music