Thursday, 17 August 2017

Zbulohet emri i vajzës së Scott Porter (Foto)

Published in Showbiz Saturday, 12 August 2017 12:24

scott porter kelsey a68ca229 2d6e 48be 9af2 42658bca97e4

Scott Porter dhe gruaja e tij Kelsey kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë, dhe tani na kanë zbuluar edhe më shumë detaje për të.

Aktori 38-vjeçar shfrytëzoi Instagramin për të njoftuar se vajza e tyre quhet Clover Ash Porter.

 

Përveç kësaj, ai publikoi edhe një fotografi të vajzës së porsalindur.