Thursday, 27 July 2017

Nicole Scherzinger në premierën e “Dirty Dancing” (Foto)

Published in Showbiz Friday, 19 May 2017 15:52

4086CA1A00000578 4521426 image a 14 1495180772144

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Nicole Scherzinger dje është shfaqur në premierën e filmit të saj “Dirty Dancing”, e cila u dha në qendrën për media “Paley Live” në Los Angelos.


38 vjeçarja dukej shumë bukur e veshur me një fustan të bardhë të cilin e kishte kombinuar me një xhaketë të zezë.


Nicole në premierë u pa në shoqërinë e të dashurit të saj, tenistin 29 vjeçar, Grigor Dimitrov.


Ndërsa më pas ata të dy së bashku me ish të dashurin e këngëtares J-Lo, Casper Smart vazhduan natën në një klub nate. /radiovalarinore/

 

 

 

4087B29000000578 4521426 image a 71 1495191107960