Thursday, 27 July 2017

Rihanna shkëlqen në Kanë (Foto)

Published in Showbiz Friday, 19 May 2017 10:31

hbz rihanna cannes 1 1495141166

Edhe këngëtarja e njohur, Rihnna ka marrë pjesë në festivalin e njohur të filmit, në Kanë.

Rihana me të shfaqur në tapetin e kuq tërhoqi vëmendje të madhe me paraqitjen e saj.

 

Si çdoherë, ajo u shfaq me shumë stil dhe shumë e veçantë. Ajo në këtë ngjarje kishte zgjedhur të mbante edhe vathët të cilat janë pjesë e koleksionit të saj për markën e njohur të stolive, "Chopard".

 

Rihanna nga paraqitja e saj në Festivalin e Filmit në Kanë postoi edhe disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram. /radiovalarinore/

00 lede rihanna cannes