Thursday, 27 July 2017

Leonardo DiCaprio ndahet nga e dashura!

Published in Showbiz Friday, 19 May 2017 10:22

nina leo bahamas 29jun16

Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio dhe Nina Agdal duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

DailyMail raporton se çifti i njohur pak ditë më parë kanë vendosur t'i japin fund lidhjes së tyre dy vjeçare.

 

“Ata vendosën se ideja më e mirë është ndarja, por ata kanë mbetur shokë”, ka thënë një burim për tabloidin e njohur britanik, DailyMail.