Saturday, 29 April 2017

Rob ndahet nga e dashura, i pëkeqësohet sëmundja

Published in Showbiz Friday, 17 February 2017 12:10

rob kardashian zoom 81c92d72 0b54 4710 abaa 935f7590b403

Sipas raportimeve të fundit ëllai i Kim Kardashian,  Rob Kardashian dhe Blac Chyna, tani janë ndarë njëmend.

 

Burime të HollywoodLife.com, raportojnë se familja e Rob janë shumë të shqetësuar për shëndetin e tij, pas ndarjes, transmeton Klan Kosova.

 

“Rob nuk është fare mirë. Situata e fundit, pasi u nda nga Chyna e ka shkatërruar atë”

.

Chyna ishte e faktori kryesor pse  Rob kishte humbur peshë. Përpara se ata të lidhen së bashku në vitin 2016, ai u largua nga reality shoë i familjes së tij “Keeping Up with the Kardashian” dhe ishte diagnostifikuar me diabet.

 

“Ai sërish po ha pa kontroll dhe kjo e rrezikon shumë. Familja e tij është shumë e shqetësuar për të pasi ai mund edhe të përfundoj në spital”, ka thënë ky burim.