Saturday, 29 April 2017

Onat e Majk sot publikojnë këngën e re

Published in Music News Tuesday, 14 February 2017 12:17

20170213220250738646

Kënga më e re e reperëve të njohur Onat e Majk do të publikohet sonte.

Kështu kanë njoftuar të dy anëtarët e TDS dhe BabaStars duke njoftuar për shtyrje, pasi planet ishin që ajo të lansohej dje.

 

“Ju kërkojmë falje, për disa probleme teknike klipi dhe kënga “;Let t’xhelozojnë’ do të lansoeht sot në orën 18:00. Faleminderit për mirëkuptim”, kanë shkruar ata.