Thursday, 17 August 2017

Blerim Muharremi

Published in Personazh Tuesday, 07 February 2017 13:12

blero1


Blerim Muharremi ka lindur me 19 korrik të vitit 1978 në Mitrovicë dhe i përket shenjës së gaforres.

 

 

Ai ka jetuar për një kohë të gjatë në Suedi, nga ku është kthyer për të krijuar emër në fushën e muzikës vendore.

 

Rryma me të cilën ai merret kryesisht është RnB.

 

Blero ka një dashuri të madhe për futbollin dhe sportisti/futbollisti i tij i preferuar është Lionel Messi.

 

Nëse pyesni për këngëtarin e preferuar, atëherë ai është i ndjeri Michael Jackson.

 

Ngjyra që i pëlqen është e katërta, ndërkaq moto e jetës "Të jetosh".

 

Last modified on Wednesday, 15 February 2017 13:46
More in this category: « Majk DRITËRO AGOLLI »