Saturday, 29 April 2017

Jennifer Aniston i gëzohet ndarjes Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Published in Showbiz Wednesday, 21 September 2016 13:10

brad pitt jennifer aniston

Para 11 vitesh Brad Pitt ka qenë i martuar me aktoren e njohur Jennifer Aniston.


Por ata u ndan në vitin 2005. Brad Pitt ishte ai që e braktisi atë.

Brad Pitt i dha fund martesës me Jennifer Aniston për të vazhduar jetën me aktoren tjetër Angelina Jolie, të cilin e kishte takuar në xhirimet e filmit të tyre të përbashkët “Mr And Mrs Smith”.

 

E tash Jennifer i është gëzuar kësaj ndarje duke e konsideruar si një “Karma” ku çdo gjë në këtë jëtë kthehet.

 

Dje pasi u përhap lajmi për ndarjen e Brad Pit dhe Angelina, Aniston komentoi për Us Weekly duke thënë “Poo, kjo është një karma për ty Brad”.

Last modified on Wednesday, 21 September 2016 15:15