Thursday, 17 August 2017

Kim sërish i vjedhë vëmendjen burrit të saj Kanye West (Foto)

Published in Showbiz Saturday, 17 September 2016 14:02

3877EEF100000578 3793869 image m 107 1474083476636

Kanye West mbrëmë ka mbajtur koncert në Miami.

Edhe këtë herë ajo që ra më së shumti në sy në këtë koncert është gruaja e tij, Kim Kardashian.


Si në çdo koncert të Kanye West, Kim ishte aty për ta përkrahur burrin e saj.

 

Por ylli i shout "The Keeping Up With The Kardashians" ia mori tërë vëmendjen burrit.


Të gjitha mediat rozë shkruajtën për koncertin e Kanye por me fokus të dukja e gruas së tij Kim Kardashian.


Kanye West dhe Kim Kardashian me të shfaqur në Amerikan Airlines Arena ku u mbajt koncerti i tij tërhoqën shumë vëmendje për shkak të dukjes së Kim.


35 vjeçarja ra në sy me një fustan ekstravagant ngjyrë gri, i cili vinte në pah fizikun e saj të bukur dhe në formë.